SKU: MSZ-AP71VGK+MUZ-AP71VG Производител: Mitsubishi Electric
Изключително тих и с висока енергийна ефективност
Гаранция: 36 месеца
Производител: Mitsubishi Electric
Серия: AP
Технология: Инвертор
Капацитет: 24 000 BTU
Енергиен клас охлаждане: A++
Енергиен клас отопление: A+
Консумация при охлаждане/отопление: 2.01 / 2.12 kW
Отдавана мощност охлаждане/отопление: 7.1 / 8.1 kW
Инверторен стенен климатик Mitsubishi Electric MSZ-AP71VGK / MUZ-AP71VG 24 000 BTU
В наличност
Разгледайте схеми на изплащане за този продукт
Висок клас на енергийна ефективност
Висок клас на енергийна ефективност Mitsubishi Electric MSZ-AP
Изключително тих режим на работа
Контрол над въздушния поток
Нощен режим
Филтър за пречистване на въздуха
Wi-Fi модул в комплекта: Да
Произведено в: Япония
Гаранция: 36 месеца
Тип: Стенен климатик
Технология: Инвертор
Серия: AP
Вътрешно тяло: MSZ-AP71VGK
Външно тяло: MUZ-AP71VG
Захранване: 1~/50/220-240 V/ø/Нz
Капацитет: 24 000 BTU
Мощност на охлаждане: 7.1 kW
Мощност на отопление: 8.1 kW
SEER (сезонна ефективност на охлаждане): 7.2
SCOP (сезонна ефективност на отопление): 4.4
Размери вътрешно тяло: 325 x 1100 x 257 В x Ш x Д mm
Paзмepи външнo тялo: 880 x 840 x 330 В x Ш x Д mm
Teглo вътpeшнo тялo: 17 kg
Тегло външно тяло: 55 kg
Paбoтeн диaпaзoн пpи oxлaждaнe: -10 ~ 46 °C °C
Paбoтeн диaпaзoн пpи oтoплeниe: -15 ~ 24 °C °C
Фpeoн: R32
Ниво на шум в охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 45 / 41 / 37 / 30 dB dB(A)
Компресор: Mitsubishi
Годишен разход на електроенергия (Охлаждане/Отопление): 288 / 1398 kWh
За помещение до: 50 m2
Tpъбни вpъзĸи - тeчнocт/гaз: 6.35 / 12.7 mm