SKU: MSZ-FT25VGK+MUZ-FT25VGHZ Производител: Mitsubishi Electric
Отличен работен диапазон
Гаранция: 36 месеца
Производител: Mitsubishi Electric
Серия: FT
Технология: Инвертор
Капацитет: 9 000 BTU
Енергиен клас охлаждане: A+++
Енергиен клас отопление: A++
Консумация при охлаждане/отопление: 0.58 / 0.76 kW
Отдавана мощност охлаждане/отопление: 2.5 / 3.2 kW
Инверторен стенен климатик Mitsubishi Electric MSZ-FT25VGK / MUZ-FT25VGHZ 9 000 BTU
Няма наличност
Фин и компактен дизайн
Климатиците от серията FT разполагат с компактен дизайн и малки размери (280мм височина и 229мм широчина), които правят възможно инсталирането им дори в пространството над врата.
Фин и компактен дизайн Mitsubishi Electric MSZ-FT
Пречистващ филтър със сребърна йонизация
Hyper Heating
Hyper Heating Mitsubishi Electric MSZ-FT
Econo cool
Plasma Quad филтър
Вграден Wi-Fi
Wi-Fi модул в комплекта: Да
Произведено в: Япония
Гаранция: 36 месеца
Тип: Стенен климатик
Технология: Инвертор
Серия: FT
Вътрешно тяло: MSZ-FT25VGK
Външно тяло: MUZ-FT25VGHZ
Захранване: 1~/50/220-240 V/ø/Нz
Капацитет: 9 000 BTU
Мощност на охлаждане: 2.5 kW
Мощност на отопление: 3.2 kW
SEER (сезонна ефективност на охлаждане): 8.6
SCOP (сезонна ефективност на отопление): 4.6
Размери вътрешно тяло: 280 x 838 x 229 В x Ш x Д mm
Paзмepи външнo тялo: 550 x 800 x 285 В x Ш x Д mm
Teглo вътpeшнo тялo: 10 kg
Тегло външно тяло: 34 kg
Paбoтeн диaпaзoн пpи oxлaждaнe: -10 ~ 46 °C
Paбoтeн диaпaзoн пpи oтoплeниe: -25 ~ 24 °C
Фpeoн: R32
Ниво на шум в охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 46 / 41 / 36 / 19 dB(A)
Ниво на шум в отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 49 / 46 / 39 / 19 dB(A)
Годишен разход на електроенергия (Охлаждане/Отопление): 101 / 973 kWh
За помещение до: 20 m2
Tpъбни вpъзĸи - тeчнocт/гaз: 6.35 / 9.52 mm