SKU: MSZ-AY42VGK+MUZ-AY42VG Производител: Mitsubishi Electric
Най-тихият климатик на Mitsubishi Electric
Гаранция: 36 месеца
Серия: AY
Технология: Инвертор
Капацитет: 14 000 BTU
Енергиен клас охлаждане: A++
Енергиен клас отопление: A++
Консумация при охлаждане/отопление: 1.3 / 1.39 kW
Отдавана мощност охлаждане/отопление: 4.2 / 5.2 kW
Инверторен стенен климатик Mitsubishi Electric MSZ-AY42VGK / MUZ-AY42VG 14 000 BTU
В наличност
Разгледайте схеми на изплащане за този продукт
Изключително тих режим на работа
Тих режим на работа Mitsubishi Electric MSZ-AY
Филтър за пречистване на въздуха
MELCloud WiFi управление
WiFi управление Mitsubishi Electric MSZ-AY
Подобрен дизайн
Двойно бариерно покритие
ПЛАЗМА КВАД ПЛЮС
Wi-Fi модул в комплекта: Да
Произведено в: Япония
Гаранция: 36 месеца
Тип: Стенен климатик
Технология: Инвертор
Серия: AY
Вътрешно тяло: MSZ-AY42VGK
Външно тяло: MUZ-AY42VG
Захранване: 1~/50/220-240 V/ø/Нz
Капацитет: 14 000 BTU
Мощност на охлаждане: 4.2 kW
Мощност на отопление: 5.2 kW
SEER (сезонна ефективност на охлаждане): 7.9
SCOP (сезонна ефективност на отопление): 4.7
Размери вътрешно тяло: 299 x 798 x 245 В x Ш x Д mm
Paзмepи външнo тялo: 550 x 800 x 285 В x Ш x Д mm
Teглo вътpeшнo тялo: 10.5 kg
Тегло външно тяло: 34 kg
Paбoтeн диaпaзoн пpи oxлaждaнe: -10 ~ 46 °C
Paбoтeн диaпaзoн пpи oтoплeниe: -20 ~ 24 °C
Фpeoн: R32
Ниво на шум в охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 42 / 34 / 29 / 21 dB(A)
Ниво на шум в отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 45 / 34 / 24 / 18 dB(A)
Годишен разход на електроенергия (Охлаждане/Отопление): 186 / 1131 kWh
За помещение до: 36 m2
Tpъбни вpъзĸи - тeчнocт/гaз: 6.35 / 9.52 mm