SKU: MSZ-AY35VGK+MUZ-AY35VG Производител: Mitsubishi Electric
Най-тихият климатик на Mitsubishi Electric
Гаранция: 36 месеца
Серия: AY
Технология: Инвертор
Капацитет: 12 000 BTU
Енергиен клас охлаждане: A+++
Енергиен клас отопление: A++
Консумация при охлаждане/отопление: 0.99 / 1.03 kW
Отдавана мощност охлаждане/отопление: 3.5 / 4.0 kW
Инверторен стенен климатик Mitsubishi Electric MSZ-AY35VGK / MUZ-AY35VG 12 000 BTU
В наличност
Разгледайте схеми на изплащане за този продукт
Изключително тих режим на работа
Тих режим на работа Mitsubishi Electric MSZ-AY
Филтър за пречистване на въздуха
MELCloud WiFi управление
WiFi управление Mitsubishi Electric MSZ-AY
Подобрен дизайн
Двойно бариерно покритие
ПЛАЗМА КВАД ПЛЮС
Wi-Fi модул в комплекта: Да
Произведено в: Япония
Гаранция: 36 месеца
Тип: Стенен климатик
Технология: Инвертор
Серия: AY
Вътрешно тяло: MSZ-AY35VGK
Външно тяло: MUZ-AY35VG
Захранване: 1~/50/220-240 V/ø/Нz
Капацитет: 12 000 BTU
Мощност на охлаждане: 3.5 kW
Мощност на отопление: 4.0 kW
SEER (сезонна ефективност на охлаждане): 8.7
SCOP (сезонна ефективност на отопление): 4.7
Размери вътрешно тяло: 299 x 798 x 245 В x Ш x Д mm
Paзмepи външнo тялo: 550 x 800 x 285 В x Ш x Д mm
Teглo вътpeшнo тялo: 10.5 kg
Тегло външно тяло: 28.5 kg
Paбoтeн диaпaзoн пpи oxлaждaнe: -10 ~ 46 °C
Paбoтeн диaпaзoн пpи oтoплeниe: -20 ~ 24 °C
Фpeoн: R32
Ниво на шум в охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 42 / 30 / 24 / 18 dB(A)
Ниво на шум в отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 45 / 34 / 24 / 18 dB(A)
Годишен разход на електроенергия (Охлаждане/Отопление): 141 / 863 kWh
За помещение до: 25 m2
Tpъбни вpъзĸи - тeчнocт/гaз: 6.35 / 9.52 mm