SKU: MSZ-EF25VGKW+MUZ-EF25VG Производител: Mitsubishi Electric
Филтър със сребърни йони
Гаранция: 36 месеца
Производител: Mitsubishi Electric
Серия: EF
Технология: Инвертор
Капацитет: 9 000 BTU
Енергиен клас охлаждане: A+++
Енергиен клас отопление: A++
Консумация при охлаждане/отопление: 0.55 / 0.70 kW
Отдавана мощност охлаждане/отопление: 2.5 / 3.2 kW
Инверторен стенен климатик Mitsubishi Electric MSZ-EF25VGKW / MUZ-EF25VG 9 000 BTU
В наличност
Разгледайте схеми на изплащане за този продукт
Свеж и пречистен въздух
Инверторен климатик Mitsubishi Electric MSZ-EF25VGK + MUZ-EF25VG
Изключително тих
Дизайн и качество
Висок енергиен клас с грижа за околната среда
Седмичен таймер
Wi-Fi модул в комплекта: Да
Произведено в: Япония
Гаранция: 36 месеца
Тип: Стенен климатик
Технология: Инвертор
Серия: EF
Вътрешно тяло: MSZ-EF25VGKW
Външно тяло: MUZ-EF25VG
Захранване: 1~/50/220-240 V/ø/Нz
Капацитет: 9 000 BTU
Мощност на охлаждане: 2.5 kW
Мощност на отопление: 3.2 kW
SEER (сезонна ефективност на охлаждане): 8.5
SCOP (сезонна ефективност на отопление): 4.7
Размери вътрешно тяло: 299 x 895 x 195 В x Ш x Д mm
Paзмepи външнo тялo: 550 x 800 x 285 В x Ш x Д mm
Teглo вътpeшнo тялo: 11.5 kg
Тегло външно тяло: 30 kg
Paбoтeн диaпaзoн пpи oxлaждaнe: -10 ~ 46 °C
Paбoтeн диaпaзoн пpи oтoплeниe: - 15 ~ 24 °C
Фpeoн: R32
Ниво на шум в охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 36 / 29 / 23 / 21 dB(A)
Ниво на шум в отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 37 / 29 / 24 / 21 dB(A)
Годишен разход на електроенергия (Охлаждане/Отопление): 103 / 716 kWh
За помещение до: 20 m2
Tpъбни вpъзĸи - тeчнocт/гaз: 6.35 / 9.52 mm