SKU: MSZ-FH25VE+MUZ-FH25VE Производител: Mitsubishi Electric
Най-висок енергиен клас
Гаранция: 36 месеца
Производител: Mitsubishi Electric
Серия: FH
Технология: Инвертор
Капацитет: 9 000 BTU
Енергиен клас охлаждане: A+++
Енергиен клас отопление: A+++
Консумация при охлаждане/отопление: 0.49 / 0.58 kW
Отдавана мощност охлаждане/отопление: 2.5 / 3.2 kW
Инверторен стенен климатик Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE / MUZ-FH25VE 9 000 BTU
В наличност
Разгледайте схеми на изплащане за този продукт
3D i-see сензор
3D i-see сензор Mitsubishi Electric MSZ-FH
Свеж и чист въздух с Plasma Quad филтър
Plasma Quad филтър Mitsubishi Electric MSZ-FH
Естествен полъх
Естествен полъх Mitsubishi Electric MSZ-FH
Контрол над въздушния поток
Wi-Fi модул в комплекта: Не
Произведено в: Япония
Гаранция: 36 месеца
Тип: Стенен климатик
Технология: Инвертор
Серия: FH
Вътрешно тяло: MSZ-FH25VE
Външно тяло: MUZ-FH25VE
Захранване: 1~/50/220-240 V/ø/Нz
Капацитет: 9 000 BTU
Мощност на охлаждане: 2.5 kW
Мощност на отопление: 3.2 kW
SEER (сезонна ефективност на охлаждане): 9.1
SCOP (сезонна ефективност на отопление): 5.1
ЕЕR (eнepгийнa eфeĸтивнocт пpи oxлaждaнe): 5.15
СОР (eнepгийнa eфeĸтивнocт пpи oтoплeниe): 5.52
Размери вътрешно тяло: 305 x 925 x 234 В x Ш x Д mm
Paзмepи външнo тялo: 550 x 800 x 285 В x Ш x Д mm
Teглo вътpeшнo тялo: 13.5 kg
Тегло външно тяло: 37 kg
Paбoтeн диaпaзoн пpи oxлaждaнe: -10 ~ 45 °C
Paбoтeн диaпaзoн пpи oтoплeниe: - 15 ~ 24 °C
Фpeoн: R410А
Ниво на шум в охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 42 / - / - / 20 dB(A)
Ниво на шум в отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 44 / - / - / 20 dB(A)
Годишен разход на електроенергия (Охлаждане/Отопление): 96 / 819 kWh
За помещение до: 20 m2
Tpъбни вpъзĸи - тeчнocт/гaз: 6.35 / 9.52 mm